Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41
· Najnowszy użytkownik: Pablo123

Ostatnio Widziani

· Admin10 tygodni
· Adam246 tygodni
· piotrek486 tygodni
· Pablo123496 tygodni
· dzidek504 tygodni
· eva519 tygodni
· agatka544 tygodni
· dycia547 tygodni
· Niuniek554 tygodni
· karolgajda567 tygodni

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

02/04/2011 14:31
Dzięki za niezapomniane seminarium!!! zdrówko

09/10/2010 20:09
Gratuluję, jak zwykle najlepsi Smile, tak trzymać chłopaki Smile

03/10/2010 22:34
"Złomiarzom" Smile z Dragon Kolno gratulujemy kolejnych kilogramów z Mistrzostw Polski w Mikołowie...a szkoda, że nie było konkurencji drużynowych Wink Przyjaciele z Lubaczowa

03/09/2010 13:53
super zdjęcia z seminarium .żałuje że nie mogłem być pozdro dla wszystkich!!

17/06/2010 14:01
Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się użytkownicy mają więcej uprawnień i możliwości np: zmiany wyglądu strony w edytuj profil / skórka i wiele, wiele więcej. tak

WYNIKI OTWARTYCH MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI KOLNO 2007

NewsyGRUPA A: 7 lat i młodsi ur.2000 r. i później Kata indywidualne – chłopcy I miejsce – Baiko Maksim (Grodno - Białoruś) II miejsce – Jan Nowicki (Leszno) III miejsce – Mateusz Pilsak (Leszno) GRUPA B: 8- 9 lat ur. W 1998-1999 r. Kata indywidualne - dziewczęta I miejsce – Zuzanna Reklewska (Leszno) II miejsce – Kamile Satochinaite (Wilno – Litwa) III miejsce – Małgorzata Szypcio (Mońki) Kata indywidualne – chłopcy I miejsce – Wlad Shepelew (Grodno – Białoruś) II miejsce – Jakub Kapica (Poddębice) III miejsce – Arcem Komorov ( Grodno – Białoruś) Kumite indywidualne – dziewczęta I miejsce – Jagienka Wójcie (Brodnica) II miejsce – Kamile Satochinaite (Wilno – Litwa) III miejsce – Zuzanna Reklewska (Leszno) Kumite indywidualne – chłopcy I miejsce – Jakub Kapica (Poddębice) II miejsce – Artur Ciszewski (Poddębice) III miejsce – Jakub Domagalski (Brodnica) GRUPA C: 10-11 lat ur. 1996- 1997, stopień zaawansowanie do 6 kyu Kata indywidualne - dziewczęta I miejsce – Zuzanna Wójcik (Kolno) II miejsce – Martyna Rogoś (Leszno) III miejsce – Kmieć Paulina (Kolno) Kata indywidualne – chłopcy I miejsce – Bartosz Tyszka (Kolno) II miejsce – Alan Al – Murtatha (Kolno) III miejsce – Gabryś Skorulski (Białystok) Kumite indywidualne - dziewczęta I miejsce – Zuzanna Wójcik (Kolno) II miejsce – Paulina Celmer (Brodnica) III miejsce – Marta Domagalska (Brodnica) Kumite indywidualne – chłopcy I miejsce – Bartosz Tyszka (Kolno) II miejsce - Alan Al – Murtatha (Kolno) III miejsce – Konrad Jurkin (Leszno) GRUPA D: 10 – 11 LAT UR. 1996-1997, stopnie zaawansowania od 5 kyu Kata indywidualne - chłopcy I miejsce – Wiktor Płoski (Brodnica) II miejsce – Bartosz Urbański (Kolno) III miejsce – Mateusz Makarewicz (Poddębice) Kumite indywidualne – chłopcy I miejsce – Wiktor Płoski (Brodnica) II miejsce – Bartosz Urbański (Kolno) III miejsce – Kamil Czapla (Grodzisk) III miejsce – Hubert Kazimierczak (Poddębice) GRUPA E: 12-13 lat ur. 1994-1995, stopień zaawansowania do 6 kyu Kata indywidualne - dziewczęta I miejsce – Edyta Glazer (Kolno) II miejsce – Goszczyk Marta (Poddębice) III miejsce – Anna Gwara (Kolno) Kata indywidualne - chłopcy I miejsce – Adrian Klim (Białystok) II miejsce – Jacek Chmielewski (Kolno) III miejsce – Patryk Świerszcz (Kolno) Kumite indywidualne – dziewczęta I miejsce – Marta Goszczyk (Poddębice) II miejsce – Katarzyna Gieracz (Jastrowie) III miejsce – Anna Gwara (Kolno) III miejsce – Monika Orzołek (Kolno) Kumite indywidualne - chłopcy I miejsce – Przestrzelski Sebastian (Kolno) II miejsce – Jacek Chmielewski (Kolno) III miejsce – Hubert Biernacik (Poddębice) GRUPA F: 12 – 13 LAT, UR. 1994-1995, stopnie zaawansowania od 5 kyu Kata indywidualne - dziewczęta I miejsce – Justyna Laskowska (Brodnica) II miejsce – Natalia Biernasiak ( Poddębice) III miejsce - Julita Górczyńska (Poddębice) Kata indywidualne – chłopcy I miejsce – Arkadiusz Chętnik (Łomża) II miejsce – Robert Tarczyński (Jaktorów) III miejsce – Denis Balinskis (Wilno- Litwa) Kumite indywidualne – dziewczęta I miejsce – Julita Górczyńska (Poddębice) II miejsce – Justyna Laskowska (Brodnica) III miejsce – Kinga Bartosińska (Grodzisk) III miejsce - Natalia Biernasiak ( Poddębice) Kumite indywidualne – chłopcy I miejsce – Mariusz Kakietek ( II miejsce – Denis Baliuskis (Wilno - Litwa) III miejsce – Robert Tarczyński (Jaktorów), Kowalski Eryk (Jaktorów) GRUPA G: kadeci urodzeni 1992-1993 r. Kata indywidualne – dziewczęta I miejsce – Agata Drązikowska (Jaktorów) II miejsce – Oliwia Płoska (Brodnica) III miejsce – Jagoda Łachmańska (Brodnica) Kata indywidualne – chłopcy I miejsce – Dominik Seroka (Łomża) II miejsce – Karol Wiśniewski (Brodnica) III miejsce – Jacek Malinowski (Poddębice) Kumite indywidualne - dziewczęta I miejsce – Agata Drązikowska (Jaktorów) II miejsce – Krystyna Król (Jatrowie) III miejsce – Jagoda Łachmańska (Brodnica) III miejsce – Oliwia Płoska (Brodnica) Kumite indywidualne – chłopcy I miejsce – Karol Wiśniewski ( Brodnica) II miejsce – Dominik Seroka (Łomża) III miejsce – Paweł Pelc (Jaktorów) III miejsce – Jonasz Markowski (Jatrowie) GRUPA H: juniorzy urodzeni 1989 – 1990 - 1991 r. Kata indywidualne kobiet I miejsce – Sylwia Makowska (Poddębice) II miejsce – Anna Drązikowska (Jaktorów) III miejsce – Aleksandra Dworzańska (Jaktorów) Kata indywidualne mężczyzn I miejsce – Konrad Tarczyński (Jaktorów) II miejsce – Łukasz Gwara (Kolno) III miejsce – Paweł Zyskowski (Kolno) Kumite indywidualne kobiet I miejsce – Sylwia Makowska (Poddębice) II miejsce – Anna Drązikowska (Jaktorów) III miejsce – Aleksandra Dworzańska (Jaktorów) III miejsce – Katarzyna Jaroszewicz (Jastrowie) Kumite indywidualne mężczyzn I miejsce – Sebastian Szablak (Kolno) II miejsce – Konrad Tarczyński (Jaktorów) III miejsce – Dawid Przytuło (Białystok), Bartek Lipka (Kolno) Fukugo kobiet I miejsce – Sylwia Makowska (Poddębice) II miejsce – Anna Drązikowska (Jaktorów) III miejsce – Patrycja Kowalska (Jaktorów), Aleksandra Dworzańska (Jaktorów) Fukugo mężczyzn I miejsce – Kamil Urbański (Kolno) II miejsce – Konrad Tarczyński (Jaktorów) III miejsce – Sebastian Szablak (Kolno) III miejsce – Dawid Gralka (Poddębice) Kata drużynowe mężczyzn - juniorzy I miejsce – Paweł Zyskowski, Kamil Urbański, Łukasz Gwara (Kolno) II miejsce – Paweł Pelc, Rafał Tarczyński, Szymon Jabłoński III miejsce – Mateusz Gralka, Jacek Malinowski , Dawid Gralka (Poddębice) Konkurencje łączone dla kadetów i juniorów ( gr. G - H) Enbu – mężczyzna/mężczyzna I miejsce – Mateusz Gralka, Dawid Gralka (Poddębice) II miejsce – Bartek Lipka, Sebastian Szablak (Kolno) III miejsce – Aleksander Marciniak, Błażej Sobański (Poddębice) Enbu –kobieta/ mężczyzna I miejsce – Sylwia Makowska, Mateusz Gralka (Poddębice) II miejsce – Agata Drązikowska, Robert Tarczyński (Jaktorów) III miejsce – Julita Górczyńska, Błażej Sobański (Uniejów) Kata drużynowe mężczyzn I miejsce - Bartosz Tyszka, Alan Al Murthatha, Bartek Urbański (Kolno) II miejsce – Robert Tarczyński , Mariusz Kakietek, Kamil Lipiński (Jaktorów) III miejsce – Hubert Kazimierczak, Michał Kurzawa, Piotr Kapica (Poddębice) Kata drużynowe kobiet I miejsce – Zuzanna Wójcik, Paulina Kmec, Anna Gwara (Kolno) II miejsce – Julita Górczyńska, Marta Goszczyk, Natalia Biernasiak (Poddębice) III miejsce – Krystyna Król, Katarzyna Jaroszewicz, Paulina Bielawska (Jastrowie) Kumite drużynowe mężczyzn I miejsce – Kamil Urbański, Sebastian Szablak, Łukasz Gwara, Bartek Lipka (Kolno) II miejsce – Mateusz Gralka, Piotr Kazimierczak, Dawid Gralka, Jacek Malinowski (Poddębice) III miejsce – Rafał Tarczyński, Szymon Jabłoński, Michał Mikołowski, Paweł Pelc GRUPA I: młodzieżowcy ur. 1986-1987-1988 r. Kata indywidualne mężczyzn I miejsce - Krzysztof Deliś (Jaktorów) II miejsce – Rafał Drązikowski (Jaktorów) III miejsce – Dawid Chmura (Jastrowie) Kumite indywidualne mężczyzn I miejsce - Krzysztof Deliś (Jaktorów) II miejsce – Rafał Drązikowski (Jaktorów) III miejsce – Kamil Obrycki (Łomża) III miejsce – Dawid Chmura (Jastrowie) GRUPA J: seniorzy urodzeni 1985 r. i starsi Kata indywidualne kobiet I miejsce – Maja Ostrowska (Poddębice) II miejsce – Irena Kołakowska (Poddębice) III miejsce - Martyna Pawlak (Zgierz) Kata indywidualne mężczyzn I miejsce – Marius Kliauza (Litwa) II miejsce – Piotr Stachelek (Kolno) III miejsce - Rytis Bublevicius (Litwa) Kumite indywidualne kobiet I miejsce – Maja Ostrowska (Poddębice) II miejsce – Martyna Pawlak (Zgierz) III miejsce - Irena Kołakowska (Poddębice), Marta Drązikowska (Jaktorów) Kumite indywidualne mężczyzn I miejsce – Piotr Stachelek (Kolno) II miejsce – Przemysław Romańczuk (Białystok) III miejsce - Paweł Sobieski (Kolno), Grzegorz Kasprzykowski (Sieradz) Fukugo kobiet I miejsce - Maja Ostrowska (Poddębice) II miejsce – Irena Kołakowska (Poddębice) III miejsce- Marta Drązikowska (Jaktorów) III miejsce – Marianna Kubiak (Poddębice) Fukugo mężczyzn I miejsce - Krzysztof Deliś (Jaktorów) II miejsce – Grzegorz Kasprzykowski (Sieradz) III miejsce – Jevgenij Jemec (Litwa) III miejsce – Rytis Bublevicius (Litwa) Kumite drużynowe mężczyzn I miejsce – Konrad Tarczyński, Deliś Krzysztof , Rafał Drązikowski (Jaktorów) II miejsce - Paweł Sobieski , Sebastian Szablak, Piotr Stachelek, Andrzej Banach (Kolno) III miejsce – Jan Komaszyło, Michał Hołownia, Przemysław Romańczuk (Białystok) III miejsce - Kamil Obrydzki, Paweł Mierzejewski, Rafał Królik (Łomża) Konkurencje łączone młodzieżowców i seniorów (gr. I-J) Kata drużynowe mężczyzn I miejsce – Marius Kliauza, Norbertas Motiejunas, Gediminas Ploksyn (Litwa) II miejsce - Krzysztof Deliś, Konrad Tarczyński, Michał Mikołowski (Jaktorów) Kata drużynowe kobiet I miejsce – Maja Ostrowska , Irena Kołakowska, Sylwia Makowska (Poddębice) II miejsce - Marta Drązikowski, Anna Drązikowska, Agata Drązikowska (Jaktorów)

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.22
11,669,189 Unikalnych wizyt